Location : Home > L > LCMA150-20F-X
LCMA150-20F-X
Share on FacebookShare on Facebook
LCMA150-20F-X distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LCMA150-20F-X LUG METRIC COPPER 147440 Panduit Corp 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
06-3503-31 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 6POS GOLD
06-3503-31 Aries Electronics 157520 2016+ CONN IC DIP SOCKET 6POS GOLD Unitronix Electronics Limited
06-3503-31 Aries Electronics 277570 2016+ CONN IC DIP SOCKET 6POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
06-3503-31 IC 56230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
803-83-020-10-249101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
803-83-020-10-249101 Preci-Dip 147240 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-83-020-10-249101 Preci-Dip 287650 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
44-6551-16 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 44POS
44-6551-16 Aries Electronics 147650 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 44POS Unitronix Electronics Limited
44-6551-16 Aries Electronics 287870 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 44POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com