Location : Home > L > LCMA185-20-X
LCMA185-20-X
Share on FacebookShare on Facebook
LCMA185-20-X distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LCMA185-20-X LUG COPPER 1 HOLE 147240 Panduit Corp 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SSM-131-S-SV Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 31 Position Receptacle, Pass Through Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
48-81000-610C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 48POS GOLD
48-81000-610C Aries Electronics 146960 2016+ CONN IC DIP SOCKET 48POS GOLD Unitronix Electronics Limited
48-81000-610C Aries Electronics 287730 2016+ CONN IC DIP SOCKET 48POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
48-81000-610C IC 59430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
40-6570-11 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 40POS GLD
40-6570-11 Aries Electronics 147320 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 40POS GLD Unitronix Electronics Limited
40-6570-11 Aries Electronics 288290 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 40POS GLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
40-6570-11 IC 58100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1445677-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1-1445677-2 IC 57460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1445677-2 TE Connectivity AMP Connectors 157250 2016+ TERM BLOCK PLUG 12POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1-1445677-2 TE Connectivity AMP Connectors 297610 2016+ TERM BLOCK PLUG 12POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1445677-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN PIVOT BLOCK 3.5MM 12POS TPC Global Service Co.Ltd.
940-99-020-17-400000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PLCC 20POS TIN-LEAD
940-99-020-17-400000 7855 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
940-99-020-17-400000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
940-99-020-17-400000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ CONN PLCC SOCKET 20POS SMT Global Thunder Electronics Co.,Ltd
SEFCX-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
SEFCX-5 Curtis Industries 157850 2016+ CONN BARRIER STRIP 5CIRC 0.25 Unitronix Electronics Limited
SEFCX-5 IC 40440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SEFCX-5 NEW 98930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
M80-7910442 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
M80-7910442 Harwin Inc. 146940 2016+ 2+2 DIL MALE HORIZ CONN Unitronix Electronics Limited
M80-7910442 IC 58160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M80-7910442 NEW 88310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1979950000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1979950000 Weidmuller 157110 2016+ TERM BLOCK PLUG 18POS 90DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
1979950000 Weidmuller 298070 2016+ TERM BLOCK PLUG 18POS 90DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5435035 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
5435035 Phoenix Contact 157840 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
5435035 Phoenix Contact 297970 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
649010113322 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 10 Position Rectangular Housing Connector Receptacle White 0.165" (4.20mm)
649010113322 Electronics 25639 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
649010113322 Electronics 25639 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
2-178314-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.150" (3.81mm) Through Hole Gold
2-178314-2 78524 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
2-178314-2 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2-178314-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HDR 4POS VERT KEY-Y 15GOLD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
2-178314-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HDR 4POS VERT KEY-Y 15GOLD Global Thunder Electronics Co.,Ltd