Location : Home > L > LCMB300-10-6
LCMB300-10-6
Share on FacebookShare on Facebook
LCMB300-10-6 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LCMB300-10-6 LUG COPPER 1 HOLE 147290 Panduit Corp 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
16-8850-310C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD
16-8850-310C Aries Electronics 157180 2016+ CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD Unitronix Electronics Limited
16-8850-310C Aries Electronics 278970 2016+ CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-282962-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.295" (7.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1-282962-0 IC 58520 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-282962-0 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-282962-0 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK HEADER 10PS R/A 7.5MM EKT Electronics Co., Ltd
1-282962-0 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK HEADER 10PS R/A 7.5MM Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1776283-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1776283-4 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1776283-4 Electronics 25651 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1776283-4 Electronics 25651 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1776283-4 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLK IDC 4POS SIDE ENT 3.5MM Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
32-6508-211 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD
32-6508-211 Aries Electronics 147610 2016+ CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD Unitronix Electronics Limited
32-6508-211 Aries Electronics 288270 2016+ CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-83-029-20-442101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 29 Position Socket Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole, Right Angle Gold
801-83-029-20-442101 IC 56730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-83-029-20-442101 Preci-Dip 147840 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
55510-042 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 42 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
826846-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 2 Position Receptacle Connector 0.250" (6.35mm) Through Hole Tin
87631-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 8 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)
87631-3 MOLEX9 10000 16+ 6.35mm(.250)PitchPower2.54mm(.10 Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com