Location : Home > L > LCMB35-12-Q
LCMB35-12-Q
Share on FacebookShare on Facebook
LCMB35-12-Q distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LCMB35-12-Q LUG COPPER 1 HOLE 147130 Panduit Corp 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
H506105100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
H506105100J0G Amphenol FCI 147230 2016+ 350 TB SPR PLU F/SCREW Unitronix Electronics Limited
H506105100J0G IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
H506105100J0G NEW 77330 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1776130-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1776130-4 IC 57900 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1776130-4 TE Connectivity AMP Connectors 147280 2016+ TERM BLOCK HDR 4POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1776130-4 TE Connectivity AMP Connectors 297530 2016+ TERM BLOCK HDR 4POS VERT 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1776224-1 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Interface Modules 25 Position Interface Module Terminal Blocks - Screw Connection To D-Sub, Male 14-22 AWG
1776224-1 987764 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
1776224-1 TE Connectivity AMP Connectors 288470 2016+ INTERFACE MOD PLUG 25POS D-SUB Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1776224-1 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1776224-1 Tyco Electronics 8000 2012+ INTERFACE MOD PLUG 25POS D-SUB EKT Electronics Co., Ltd