Location : Home > L > LCMD150-10CD-X
LCMD150-10CD-X
Share on FacebookShare on Facebook
LCMD150-10CD-X distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
956246-2720-AR-TP Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 46 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
OSTYK51213330 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 13 Circuit 0.374" (9.50mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
OSTYK51213330 IC 41040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTYK51213330 NEW 77970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-284046-1 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
2-284046-1 TE Connectivity AMP Connectors 157820 2016+ TERM BLOCK PLUG 21POS 90DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
2-284046-1 TE Connectivity AMP Connectors 299090 2016+ TERM BLOCK PLUG 21POS 90DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-284046-1 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2-284046-1 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK PLUG 21POS 5MM GRN TPC Global Service Co.Ltd.
CLT-134-01-L-D Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 68 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
5-146257-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
5-146257-6 Electronics 27331 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
5-146257-6 Electronics 27331 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
5-146257-6 STOCK 45380 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1-640389-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole, Right Angle Tin
1-640389-2 Electronics 26959 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1-640389-2 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
5452346 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole