Location : Home > L > LCMXO2-2000HE-5FTG256C
LCMXO2-2000HE-5FTG256C
70178-1541 IC 60090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
7789056015 Industrial Controls, Meters Controllers - Cable Assemblies PAC-CTLX-RV24-V1 CBL ASSY
1301020183 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment 114USI W/25 16-3-SO 1447
8N3DV85FC-0147CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 100MHz, 400MHz 6-CLCC
XCV1000E-6FG900I BGA 8500 2016 XILINX FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
XCV1000E-6FG900I originalne 48840 12+ RoHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
EP2AGX125EF29I5NES Altera 20000 2016+ Orignal&New IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
M1A3PE3000L-FGG896I Microsemi SoC 8000 16+ 896-BGA Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ATF1508AS-15QI160 Atmel 8000 16+ 16+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ATF1508AS-15QI160 N/A 95200 2016 RohsAndNew European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
ATF1508AS-15QI160 Originalne 18940 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ATSAM4CP16C-AHU-Y Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers ARM? Cortex?-M4/M4F SAM4CP Microcontroller IC 32-Bit Dual-Core 120MHz 1MB (1M x 8) FLASH 176-LQFP (24x24)
R5F104BCGFP#V0 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers RL78 RL78/G14 Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 32KB (32K x 8) FLASH 32-LQFP (7x7)
PIC32MX130F256B-I/SS Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers MIPS32? M4K? PIC? 32MX Microcontroller IC 32-Bit 40MHz 256KB (256K x 8) FLASH 28-SSOP
STM32L051R8H7 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers ARM? Cortex?-M0+ STM32 L0 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 64KB (64K x 8) FLASH 64-TFBGA (5x5)
70V3569S4BF Electronics 25209 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
70V3569S4BF IC 37290 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
70V3569S4BF IC 59860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
961117-5900-AR-PR Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 17 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
961117-5900-AR-PR 3M 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
961117-5900-AR-PR 3M 157250 2016+ CONN HEADER R/A 17POS GOLD SMD Unitronix Electronics Limited
961117-5900-AR-PR 3M 288010 2016+ CONN HEADER R/A 17POS GOLD SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
961117-5900-AR-PR 3M 8000 2012+ CONN HEADER R/A 17POS GOLD SMD SIMEN Electronics Co.,Ltd
0903270362 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount 8 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Tin 26-28 AWG
XN2A-1570 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount 5 Position Rectangular Plug Connector Spring Clamp Gold 20-28 AWG
XN2A-1570 Omron Electronics Inc-EMC Div 147230 2016+ CONNECTOR PLUG 5POS ECON Unitronix Electronics Limited
95615-130 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 30 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold, GXT?
95615-130 FCI 8000 2012+ MINITEK HDR VRT POL&LAT- Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
95615-130 RoHSCompli 58920 12+ OriginalNew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
87589-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 22 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin-Lead
87589-7 645978 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
87589-7 IC 60000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
87589-7 TE Connectivity AMP Connectors 298070 2016+ CONN HEADER VERT .100 22POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com