Location : Home > L > LCMXO2-2000HE-5TG144I
LCMXO2-2000HE-5TG144I
8N3QV01EG-0162CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 100MHz, 98MHz, 102MHz, 99MHz 10-CLCC
84873221 Electronics 27791 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
84873221 IC 58500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2876999 Industrial Controls, Meters Controllers - Programmable Logic (PLC) CONTROL LOGIC 12 IN 4 OUT 24V
DS1100LZ-200+T Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Delay Lines Delay Line IC Nonprogrammable 5 Tap 200ns 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
DS1100LZ-200+T DALLAS 20000 2016+ Origianlnew IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
DS1100LZ-200+T DALLAS 25000 2016 Origianlnew FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
DS1100LZ-200+T Maxim Integrated Products 322 16+ 16+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
8N4QV01LG-0128CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 25MHz, 33.3333MHz, 62.5MHz, 125MHz 10-CLCC
MB9BF315NPMC-G-JNE2 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers ARM? Cortex?-M3 FM3 MB9B310R Microcontroller IC 32-Bit 144MHz 416KB (416K x 8) FLASH 100-LQFP (14x14)
MB9BF315NPMC-G-JNE2 IC 58400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
AD8051ART-R2 AD 85100 2016 SOT23 Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
AD8051ART-R2 ADI 11000 2016 Original&New FEDERAL INDUSTRY CO.Tess@sunnlyic.com
AD8051ART-R2 ADI 18000 2016+ Original&New IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
70V24S20J Integrated Circuits (ICs) Memory IC SRAM 64KBIT 20NS 84PLCC
70V24S20J IC 59500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
7133SA20J8 Integrated Circuits (ICs) Memory IC SRAM 32KBIT 20NS 68PLCC
7133SA20J8 IC 57300 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
AS7C3513B-10JCNTR Integrated Circuits (ICs) Memory IC SRAM 32K X 16 3.3V 44-SOJ
AS7C3513B-10JCNTR ALLIANCE 5462 E-core Electronics CO. info@ecoreic.com
9-103759-0-26 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 26 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
9-103759-0-26 IC 56130 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
9-103759-0-26 TE Connectivity AMP Connectors 157110 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 26POS R/A Unitronix Electronics Limited
9-103759-0-26 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
9-103759-0-26 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HEADR BRKWAY .100 26POS R/A EKT Electronics Co., Ltd
159110-2022 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
159110-2022 3M 157660 2016+ 2MM SHROUDED BOARD MNT HDR 10 PO Unitronix Electronics Limited
159110-2022 3M 287350 2016+ 2MM SHROUDED BOARD MNT HDR 10 PO Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
640442-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount 7 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Tin-Lead 26 AWG
640442-7 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
640442-7 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RECEPT 7POS 26AWG MTA100 Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com