Location : Home > L > LD02YA180KAB2A
LD02YA180KAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD02YA180KAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD02YA180KAB2A CAP CER 18PF 16V 10 NP0 0402 1315700 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LD02YA180KAB2A CAP CER 18PF 16V 10 NP0 0402 686700 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
LD02YA180KAB2A CAP CER 18PF 16V 10 NP0 0402 796700 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LD02YA180KAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V 18pF 10 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com