Location : Home > L > LD05YA6R8CAB2A
LD05YA6R8CAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD05YA6R8CAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD05YA6R8CAB2A CAP CER 6.8PF 16V NP0 0805 589500 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
LD05YA6R8CAB2A CAP CER 6.8PF 16V NP0 0805 699500 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LD05YA6R8CAB2A CAP CER 6.8PF 16V NP0 0805 725800 AVX 2013+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
LD05YA6R8CAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V 6.8pF 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com