Location : Home > L > LD063C150KAB2A
LD063C150KAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD063C150KAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD063C150KAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 15pF 10 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LD063C150KAB2A CAP CER 15PF 25V 10 X7R 1206 1226400 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LD063C150KAB2A CAP CER 15PF 25V 10 X7R 1206 597400 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
LD063C150KAB2A CAP CER 15PF 25V 10 X7R 1206 707400 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.