Location : Home > L > LDM2D471MERZGA
LDM2D471MERZGA
Share on FacebookShare on Facebook
LDM2D471MERZGA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LDM2D471MERZGA CAP ALUM 470UF 20 200V RADIAL 1349800 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LDM2D471MERZGA 785462 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
LDM2D471MERZGA Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 200volts 470uF 85c 22x35x8.5 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com