Location : Home > L > LGG2D152MELC30
LGG2D152MELC30
Share on FacebookShare on Facebook
LGG2D152MELC30 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGG2D152MELC30 CAP ALUM 1500UF 20 200V SNAP 897200 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LGG2D152MELC30 standard package with RoHS 46880 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
LGG2D152MELC30 CAP ALUM 1500UF 20 200V SNAP 792000 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
306978 Boxes, Enclosures, Racks Box Accessories KE/POK5 EARTH PLATE LONG
306978 IC 40770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
EXN-23362-BL Boxes, Enclosures, Racks Boxes BOX ALUM BLK/BLU 8.23"L X 5.77"W
1412315 Cable Assemblies Between Series Adapter Cables NBC-FSBPXS/1 0-94F/R4AC-10G
1412315 Phoenix Contact 231530 1538+ NBC-FSBPXS/1 0-94F/R4AC-10G AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
1521960 Cable Assemblies Circular Cable Assemblies CBL 4POS M8 R/A SOCKET-WIRE 1.5M
1521960 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5.08MM 3POS 180 ORG EKT Electronics Co., Ltd
1521960 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5.08MM 3POS 180 ORG Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1-2273089-4 Cable Assemblies Circular Cable Assemblies M12 X 1.0 ANGLED SOCKET PIGT A
5-6435028-6 Cable Assemblies Fiber Optic Cables CA 50 12F OFNP MPO