Location : Home > L > LGJ2C221MELZ
LGJ2C221MELZ
Share on FacebookShare on Facebook
LGJ2C221MELZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGJ2C221MELZ ROHSPb 158190 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LGJ2C221MELZ Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 160volts 220uF 105c 22x20x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LGJ2C221MELZ RoHS Compliant 37985 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
LGJ2C221MELZ DIP-2 79645 nichicon 15+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
LGJ2C221MELZ DIP-2 79645 nichicon 15+ Andy (International) Electronics Ltd
LGJ2C221MELZ CAP ALUM 220UF 20 160V SNAP 1522600 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com