Location : Home > L > LGJ2D331MELB
LGJ2D331MELB
Share on FacebookShare on Facebook
LGJ2D331MELB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGJ2D331MELB Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 200volts 330uF 105c 30x20x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LGJ2D331MELB ROHSPb 158190 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LGJ2D331MELB CAP ALUM 330UF 20 200V SNAP 1428100 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LGJ2D331MELB 785462 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.