Location : Home > L > LGJ2G560MELA
LGJ2G560MELA
Share on FacebookShare on Facebook
LGJ2G560MELA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGJ2G560MELA CAP ALUM 56UF 20 400V SNAP 1336600 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
LGJ2G560MELA Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 400volts 56uF 105c 25x20x10 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com