Location : Home > L > LGN2D331MELY30
LGN2D331MELY30
Share on FacebookShare on Facebook
LGN2D331MELY30 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGN2D331MELY30 DIP 66500 NIPPON 10+ original in stock Philchip Electronics Limited
LGN2D331MELY30 CAP ALUM 330UF 20 200V SNAP 711000 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LGN2D331MELY30 RoHS Compliant 37774 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
LGN2D331MELY30 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 200volts 330uF 105c 20x30x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com