Location : Home > L > LGN2E331MELZ30
LGN2E331MELZ30
Share on FacebookShare on Facebook
LGN2E331MELZ30 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGN2E331MELZ30 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 250volts 33uF 105c 22x30x10 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LGN2E331MELZ30 CAP ALUM 330UF 20 250V SNAP 1553200 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LGN2E331MELZ30 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 250volts 33uF 105c 22x30x10 80,000 Nichicon 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd