Location : Home > L > LGU2C102MELC
LGU2C102MELC
Share on FacebookShare on Facebook
LGU2C102MELC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGU2C102MELC standard package with RoHS 46280 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
LGU2C102MELC CAP ALUM 1000UF 20 160V SNAP 901600 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LGU2C102MELC Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 160volts 1000uF 105c 35x25x 80,000 Nichicon 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
LGU2C102MELC Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 160volts 1000uF 105c 35x25x 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LGU2C102MELC ROHSPb 158190 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk