Location : Home > L > LGU2C561MELB
LGU2C561MELB
Share on FacebookShare on Facebook
LGU2C561MELB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGU2C561MELB ROHSPb 158190 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LGU2C561MELB Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 160volts 560uF 105c 30x25x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LGU2C561MELB 15+ 240000 NICHICON 15+ New parts and Stock On Hand TPC Global Service Co.Ltd.
LGU2C561MELB CAP ALUM 560UF 160V 20 SNAP 8609 Nichicon 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd
LGU2C561MELB CAP ALUM 560UF 20 160V SNAP 1531900 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com