Location : Home > L > LGU2D391MELZ
LGU2D391MELZ
Share on FacebookShare on Facebook
LGU2D391MELZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGU2D391MELZ DIP 66500 NIPPON 10+ original in stock Philchip Electronics Limited
LGU2D391MELZ CAP ALUM 390UF 20 200V SNAP 484700 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LGU2D391MELZ RoHS Compliant 37404 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
LGU2D391MELZ Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 200volts 390uF 105c 22x30x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LGU2D391MELZ ROHSPb 158190 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SO63-4-55-26-90 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDER SHIELD TERM 26 AWG LEAD