Location : Home > L > LGU2D471MELZ
LGU2D471MELZ
Share on FacebookShare on Facebook
LGU2D471MELZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGU2D471MELZ originalnew 52085 NICH 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LGU2D471MELZ Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 200volts 470uF 105c 22x35x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LGU2D471MELZ standard package with RoHS 46510 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
LGU2D471MELZ CAP ALUM 470UF 20 200V SNAP 1235700 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com