Location : Home > L > LGU2F221MELZ
LGU2F221MELZ
Share on FacebookShare on Facebook
LGU2F221MELZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGU2F221MELZ standard package with RoHS 46390 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
LGU2F221MELZ CAP ALUM 220UF 20 315V SNAP 603000 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LGU2F221MELZ DIP 66500 NIPPON 10+ original in stock Philchip Electronics Limited
LGU2F221MELZ ROHSPb 158190 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LGU2F221MELZ Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 315volts 220uF 105c 22x40x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com