Location : Home > L > LGU2F331MELB
LGU2F331MELB
Share on FacebookShare on Facebook
LGU2F331MELB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGU2F331MELB standard package with RoHS 46920 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
LGU2F331MELB CAP ALUM 330UF 20 315V SNAP 585300 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LGU2F331MELB Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 315volts 330uF 30x30 20 10L 80,000 Nichicon 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
LGU2F331MELB ROHSPb 158190 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LGU2F331MELB Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 315volts 330uF 30x30 20 10L 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com