Location : Home > L > LGU2P181MELY
LGU2P181MELY
Share on FacebookShare on Facebook
LGU2P181MELY distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGU2P181MELY CAP ALUM 180UF 20 220V SNAP 495000 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LGU2P181MELY RoHS Compliant 38184 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
LGU2P181MELY 785462 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
LGU2P181MELY Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 220volts 180uF 105c 20x25x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LGU2P181MELY ROHSPb 158190 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk