Location : Home > L > LGU2P271MELZ
LGU2P271MELZ
Share on FacebookShare on Facebook
LGU2P271MELZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGU2P271MELZ CAP ALUM 270UF 20 220V SNAP 708600 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LGU2P271MELZ RoHS Compliant 37684 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
LGU2P271MELZ 785462 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
LGU2P271MELZ Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 220volts 270uF 105c 22x30x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LGU2P271MELZ ROHSPb 158190 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk