Location : Home > L > LGU2P561MELA
LGU2P561MELA
Share on FacebookShare on Facebook
LGU2P561MELA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGU2P561MELA Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 220volts 560uF 105c 25x40x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LGU2P561MELA ROHSPb 158190 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LGU2P561MELA CAP ALUM 560UF 20 220V SNAP 888200 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LGU2P561MELA standard package with RoHS 46380 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
LGU2P561MELA CAP ALUM 560UF 20 220V SNAP 783000 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited