Location : Home > L > LGU2P561MELZ
LGU2P561MELZ
Share on FacebookShare on Facebook
LGU2P561MELZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGU2P561MELZ CAP ALUM 560UF 20 220V SNAP 584100 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LGU2P561MELZ DIP 66500 NIPPON 10+ original in stock Philchip Electronics Limited
LGU2P561MELZ Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 220volts 560uF 105c 22x45x1 80,000 Nichicon 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
LGU2P561MELZ standard package with RoHS 47130 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
LGU2P561MELZ Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 220volts 560uF 105c 22x45x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com