Location : Home > L > LGU2W271MELB
LGU2W271MELB
Share on FacebookShare on Facebook
LGU2W271MELB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGU2W271MELB ROHSPb 158190 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LGU2W271MELB standard package with RoHS 46720 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
LGU2W271MELB CAP ALUM 270UF 20 450V SNAP 877800 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LGU2W271MELB Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 450volts 270uF 0.2L/S 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd