Location : Home > L > LGU2Z331MELZ
LGU2Z331MELZ
Share on FacebookShare on Facebook
LGU2Z331MELZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGU2Z331MELZ Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 180volts 330uF 20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LGU2Z331MELZ ROHSPb 158190 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LGU2Z331MELZ CAP ALUM 330UF 20 180V SNAP 591300 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.