Location : Home > L > LGX2G331MELB35
LGX2G331MELB35
Share on FacebookShare on Facebook
LGX2G331MELB35 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGX2G331MELB35 DIP 66500 NIPPON 10+ original in stock Philchip Electronics Limited
LGX2G331MELB35 CAP ALUM 330UF 20 400V SNAP 702800 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LGX2G331MELB35 RoHS Compliant 37594 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
LGX2G331MELB35 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 400volts 330uF 105c 30x35x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com