Location : Home > L > LGY2F121MELZ
LGY2F121MELZ
Share on FacebookShare on Facebook
LGY2F121MELZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGY2F121MELZ Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 315volts 120uF 105c 22x30x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LGY2F121MELZ ROHSPb 158190 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LGY2F121MELZ CAP ALUM 120UF 20 315V SNAP 1236500 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
LGY2F121MELZ CAP ALUM 120UF 20 315V SNAP 88530 Nichicon 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
LGY2F121MELZ standard package with RoHS 46540 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.