Location : Home > L > LGY2Z271MELZ
LGY2Z271MELZ
Share on FacebookShare on Facebook
LGY2Z271MELZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGY2Z271MELZ DIP 65800 NIPPON 14+ instock,RoHS,original Philchip Electronics Co.,Ltd.
LGY2Z271MELZ CAP ALUM 270UF 20 180V SNAP 580300 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LGY2Z271MELZ 785462 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
LGY2Z271MELZ Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 180volts 270uF 105c 22x25x1 80,000 Nichicon 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
LGY2Z271MELZ CAP ALUM 270UF 20 180V SNAP 685500 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LGY2Z271MELZ ROHSPb 158190 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LGY2Z271MELZ Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 180volts 270uF 105c 22x25x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com