Location : Home > L > LKX2D102MESC30
LKX2D102MESC30
Share on FacebookShare on Facebook
LKX2D102MESC30 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LKX2D102MESC30 CAP ALUM 1000UF 20 200V SNAP 784400 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LKX2D102MESC30 CAP ALUM 1000UF 200V 20 SNAP 21218 Nichicon 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
LKX2D102MESC30 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 200volts 1000uF For Audio E 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd