Location : Home > L > LKX2G151MESY45
LKX2G151MESY45
Share on FacebookShare on Facebook
LKX2G151MESY45 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LKX2G151MESY45 CAP ALUM 150UF 20 400V SNAP 600600 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LKX2G151MESY45 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 400volts 150uF For Audio Eq 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LKX2G151MESY45 CAP ALUM 150UF 20 400V SNAP 1332100 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LKX2G151MESY45 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 400volts 150uF For Audio Eq 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LKX2G151MESY45 Original&New 15000 RoHs 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com