Location : Home > L > LKX2W151MESB25
LKX2W151MESB25
Share on FacebookShare on Facebook
LKX2W151MESB25 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LKX2W151MESB25 CAP ALUM 150UF 20 450V SNAP 704500 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LKX2W151MESB25 CAP ALUM 150UF 20 450V SNAP 599300 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LKX2W151MESB25 CAP ALUM 150UF 450V 20 SNAP 9000 Nichicon 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd
LKX2W151MESB25 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 450volts 150uF For Audio Eq 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LKX2W151MESB25 Original&New 20000 RoHs 2016+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com