Location : Home > L > LLG2G331MELB30
LLG2G331MELB30
Share on FacebookShare on Facebook
LLG2G331MELB30 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LLG2G331MELB30 CAP ALUM 330UF 20 400V SNAP 698200 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LLG2G331MELB30 CAP ALUM 330UF 20 400V SNAP 593000 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LLG2G331MELB30 CAP ALUM 330UF 20 400V SNAP 1217200 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LLG2G331MELB30 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 330uF 400 Volts 0.2 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com