Location : Home > L > LLS1H682MELZ
LLS1H682MELZ
Share on FacebookShare on Facebook
LLS1H682MELZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LLS1H682MELZ CAP ALUM 6800UF 20 50V SNAP 1536900 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LLS1H682MELZ RoHS Compliant 39494 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
LLS1H682MELZ Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 50volts 6800uF 85c 22x50x10 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LLS1H682MELZ ROHS 52085 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk