Location : Home > L > LLS1J472MELZ
LLS1J472MELZ
Share on FacebookShare on Facebook
LLS1J472MELZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LLS1J472MELZ Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 63volts 4700uF 85c 22x50x10 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LLS1J472MELZ ROHS 52085 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LLS1J472MELZ CAP ALUM 4700UF 20 63V SNAP 1536100 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LLS1J472MELZ Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 63volts 4700uF 85c 22x50x10 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd