Location : Home > L > LLS2A682MELC
LLS2A682MELC
Share on FacebookShare on Facebook
LLS2A682MELC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LLS2A682MELC standard package with RoHS 46700 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
LLS2A682MELC CAP ALUM 6800UF 20 100V SNAP 1231200 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LLS2A682MELC Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 100volts 6800uF 0.2 35x50 8 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com