Location : Home > L > LLS2C222MELB
LLS2C222MELB
Share on FacebookShare on Facebook
LLS2C222MELB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LLS2C222MELB Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 160volts 2200uF Long Life 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LLS2C222MELB ROHS 52085 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LLS2C222MELB RoHS Compliant 39484 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
LLS2C222MELB CAP ALUM 2200UF 20 160V SNAP 1235900 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com