Location : Home > L > LLS2C272MELC
LLS2C272MELC
Share on FacebookShare on Facebook
LLS2C272MELC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LLS2C272MELC Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 160volts 2700uF Long Life 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LLS2C272MELC CAP ALUM 2700UF 160V 20 SNAP 28593 Nichicon 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
LLS2C272MELC ROHS 52085 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk