Location : Home > L > LLS2D152MELB
LLS2D152MELB
Share on FacebookShare on Facebook
LLS2D152MELB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LLS2D152MELB CAP ALUM 1500UF 20 200V SNAP 1226900 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LLS2D152MELB RoHS Compliant 40224 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
LLS2D152MELB Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 200volts 1500uF 85c 30x45x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com