Location : Home > L > LLS2D821MELZ
LLS2D821MELZ
Share on FacebookShare on Facebook
LLS2D821MELZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LLS2D821MELZ DIP 65800 NIPPON 14+ instock,RoHS,original Philchip Electronics Co.,Ltd.
LLS2D821MELZ CAP ALUM 820UF 20 200V SNAP 603000 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LLS2D821MELZ 649875 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
LLS2D821MELZ Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 200volts 820uF 85c 22x45x10 80,000 Nichicon 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
LLS2D821MELZ CAP ALUM 820UF 20 200V SNAP 708200 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LLS2D821MELZ ROHS 52085 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LLS2D821MELZ Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 200volts 820uF 85c 22x45x10 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com