Location : Home > L > LLS2E391MELZ
LLS2E391MELZ
Share on FacebookShare on Facebook
LLS2E391MELZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LLS2E391MELZ Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 250volts 390uF 85c 22x35x10 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LLS2E391MELZ ROHS 52085 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LLS2E391MELZ CAP ALUM 390UF 20 250V SNAP 898700 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LLS2E391MELZ DIP 65800 NIPPON 14+ instock,RoHS,original Philchip Electronics Co.,Ltd.
LLS2E391MELZ CAP ALUM 390UF 20 250V SNAP 793500 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LLS2E391MELZ 649875 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
LLS2E391MELZ Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 250volts 390uF 85c 22x35x10 80,000 Nichicon 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd