Location : Home > L > LLS2G820MELZ
LLS2G820MELZ
Share on FacebookShare on Facebook
LLS2G820MELZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LLS2G820MELZ standard package with RoHS 46480 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
LLS2G820MELZ CAP ALUM 82UF 20 400V SNAP 991100 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
LLS2G820MELZ Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 400volts 82uF 85c 22x25x10L 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LLS2G820MELZ ROHS 52085 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk