Location : Home > L > LLS2V151MELZ
LLS2V151MELZ
Share on FacebookShare on Facebook
LLS2V151MELZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LLS2V151MELZ CAP ALUM 150UF 20 350V SNAP 488400 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LLS2V151MELZ RoHS Compliant 39524 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
LLS2V151MELZ 649875 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
LLS2V151MELZ Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 350volts 150uF 85c 22x30x10 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LLS2V151MELZ ROHS 52085 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk