Location : Home > L > LLS2W271MELB
LLS2W271MELB
Share on FacebookShare on Facebook
LLS2W271MELB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LLS2W271MELB ROHS 52085 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LLS2W271MELB Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 450volts 270uF 85c 30x35x10 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LLS2W271MELB CAP ALUM 270UF 20 450V SNAP 890300 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LLS2W271MELB standard package with RoHS 46330 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
LLS2W271MELB CAP ALUM 270UF 20 450V SNAP 785100 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LLS2W271MELB Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 450volts 270uF 85c 30x35x10 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd