Location : Home > L > LLS2Z102MELB
LLS2Z102MELB
Share on FacebookShare on Facebook
LLS2Z102MELB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LLS2Z102MELB ROHS 52085 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LLS2Z102MELB Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 180volts 1000uF 85c 30x30x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LLS2Z102MELB CAP ALUM 1000UF 20 180V SNAP 694400 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
LLS2Z102MELB standard package with RoHS 46820 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
LLS2Z102MELB CAP ALUM 1000UF 20 180V SNAP 589200 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LLS2Z102MELB 649875 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.