Location : Home > L > LM2852YMXAX-1.2/NOPB
LM2852YMXAX-1.2/NOPB
Share on FacebookShare on Facebook
LM2852YMXAX-1.2/NOPB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LM2852YMXAX-1.2/NOPB IC REG BUCK 2A 500KHZ 14-TSSOP 30,000 National Semiconductor 2102+ New parts and in our stock Lei Li IC Components
LM2852YMXAX-1.2/NOPB IC REG BUCK SYNC 1.2V 2A 14TSSOP 87290 NS 1525+ Global & Immediately RONXIM ELECTRONICS LIMITED
LM2852YMXAX-1.2/NOPB New And Original 37450 NS 2013+ Short Lead Time Semilex Electronics Corporation
LM2852YMXAX-1.2/NOPB New And Original 37450 NS 2013+ Short Lead Time Semilex Electronics Direct
LM2852YMXAX-1.2/NOPB IC REG BUCK SYNC 1.2V 2A 14TSSOP 42225 NS 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
LM2852YMXAX-1.2/NOPB TSSOP14 10000 TI 16+ new Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com