Location : Home > L > LNT2H331MSEF
LNT2H331MSEF
Share on FacebookShare on Facebook
LNT2H331MSEF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LNT2H331MSEF Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 500volts 330uF 51x80 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LNT2H331MSEF CAP ALUM 330UF 500V 20 SCREW 34650 Nichicon 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor